Loading
http://www.szlaktradycji.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/1-dziedictwogk-is-124.jpglink
http://www.szlaktradycji.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/produkty-lokalne-2agk-is-124.jpglink
http://www.szlaktradycji.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/turystyka-wiejska-2gk-is-124.jpglink
http://www.szlaktradycji.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/imprezy-cykliczne-2cgk-is-124.jpglink
http://www.szlaktradycji.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baner-str-gl1gk-is-124.jpglink
http://www.szlaktradycji.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/jarmark 2014gk-is-124.jpglink

«
»
  1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5

Konkurs dla twórców ludowych w Unisławiu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni wystawcy z terenu LGD Zakole Dolnej Wisły, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na „Najlepsze Stoisko Lokalnych Twórców”, który odbędzie się podczas „Przeglądu Lokalnej Twórczości” 27-28 czerwca w ramach Dni Unisławia 2014 (park w Unisławiu). Zadaniem uczestników będzie wystawienie produktów lokalnych kuchni tradycyjnej lub rękodzieła wytwarzanego na terenie naszego regionu. Przewidziano atrakcyjne nagrody gwarantowane dla wszystkich uczestników. Spośród uczestników komisja konkursowa wyłoni trzy nagrody główne oraz nagrody pocieszenia. Czekamy na dostarczenie karty zgłoszeniowej do Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu:  osobiście, za pośrednictwem mailowym ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub pocztą tradycyjną do 20 czerwca. Decyduje kolejność zgłoszeń! Serdecznie zapraszamy.

Paweł Marwitz
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Tytuł projektu: „Szlak Tradycji i Smaku”
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wdrażanie projektów współpracy” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Adres

 86-253 Kijewo Królewskie ul. Chełmińska 7

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.