Dołącz do nas

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Jeśli chcesz dołączyć do nas na Szlaku napisz o tym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Potem przyjedź, opowiedz nam o tym co robisz, czym chciałbyś się pochwalić. Pomożemy wypełnić kartę zgłoszeniową. Pochyli się nad nią Kapitułą Szlaku Tradycji i Smaku i jeśli uzna, że masz coś ciekawego do zaoferowania… Powitamy Cię na szlaku!!!

POBIERZ FORMULARZ

Więcej w tej kategorii: « O szlaku Questing »

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Tytuł projektu: „Szlak Tradycji i Smaku”
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wdrażanie projektów współpracy” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Adres

 86-253 Kijewo Królewskie ul. Chełmińska 7

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.